EXD400SM
TE Connectivity Laird
Producto No:
EXD400SM
Descripción:
RF ANT 410MHZ WHIP STR SMA MALE
Guía del usuario
Frequency Range 400MHz ~ 420MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 3.800" (96.52mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series EXD
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 410MHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)