EXR806TN
TE Connectivity Laird
Producto No:
EXR806TN
Descripción:
RF ANT 837MHZ WHIP TILT TNC MALE
Guía del usuario
Frequency Range 806MHz ~ 869MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination TNC Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 9.500" (241.30mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series EXR
Antenna Type Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) 837MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)