F150-LE20
Omron Automation and Safety
Producto No:
F150-LE20
Descripción:
LENS WIDE ANGLE F2.8
Guía del usuario
Working Distance 61.0mm ~ 71.0mm
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Focal Ratio F2.8
Focal Length 13.0mm
Mounting Type -
TV Distortion -
Product Status Obsolete
Series F150
Type Wide Angle
Compatible Sensor Size (Max) -
Length -
Mfr Omron Automation and Safety
Depth Of Field -
Package Bulk
Magnification -
Field of View 20.0mm x 20.0mm