F16-150-C2
Triad Magnetics
Producto No:
F16-150-C2
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
En stock : 2847
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 32.00mm
Voltage - Primary 115V
Voltage - Isolation 4200Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 35.51mm L x 30.51mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 300mA, Series 150mA
Weight 0.25 lb (113.4 g)
Primary Winding(s) Single
Series Split Pack™, Class 2/3, F
Type Laminated Core
Power - Max 2.5VA
Mfr Triad Magnetics
Package Tube
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 8V, Series 16V