F1799DD30
Curtis Industries
Producto No:
F1799DD30
Fabricante:
Curtis Industries
Descripción:
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (8-32)
Approval Agency CE, CSA, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series F1799
Mfr Curtis Industries
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 30 A