F200T254P20
Chip Quik Inc.
Producto No:
F200T254P20
Descripción:
PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.54 MM
En stock : 19
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series Proto-Advantage
Number of Positions 20
Mfr Chip Quik Inc.
Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Pitch 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)