F3SJ-A0695P30
Omron Automation and Safety
Producto No:
F3SJ-A0695P30
Descripción:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Range 0.2m ~ 9.0m
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protective Height 695mm
Detection Capability 30mm
Product Status Obsolete
Series F3SJ-A
Beam Pitch 25mm
Voltage - Supply 24VDC