F750J687KDC
KYOCERA AVX
Producto No:
F750J687KDC
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2917
En stock : 500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm
Series F75, Frameless™
Type Conformal Coated
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 680 µF