Hogar / Crystals / FA-128 32.0000MF20X-E0
minImg
FA-128 32.0000MF20X-E0
EPSON
Producto No:
FA-128 32.0000MF20X-E0
Fabricante:
EPSON
Descripción:
FA-128 32.0000MF20X-E0: SMD XTL
Guía del usuario
Load Capacitance -
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 75°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series FA-128
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr EPSON
Frequency 32 MHz