FBMJ3216HS480NT
Taiyo Yuden
Producto No:
FBMJ3216HS480NT
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
FERRITE BEAD 48 OHM 1206 1LN
En stock : 1608705
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 5mOhm
Impedance @ Frequency 48 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series FB
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A