Hogar / Oscillators / FCO7C050063A3CEI00
minImg
FCO7C050063A3CEI00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Producto No:
FCO7C050063A3CEI00
Descripción:
XTAL OSC XO 50.0967MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±15ppm
Current - Supply (Max) 6.8mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 50.0967 MHz