Hogar / Crystals / FCT2M03276806I3
minImg
FCT2M03276806I3
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Producto No:
FCT2M03276806I3
Descripción:
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Frequency 32.768 kHz