Hogar / Crystals / FCT3M03276803E3
minImg
FCT3M03276803E3
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Producto No:
FCT3M03276803E3
Descripción:
CRYSTAL 32.768KHZ 3PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 3pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Ratings -
Series FCT-3M
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Frequency 32.768 kHz