Hogar / Crystals / FCT3M03276806D1
minImg
FCT3M03276806D1
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Producto No:
FCT3M03276806D1
Descripción:
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Frequency 32.768 kHz