Hogar / Crystals / FCX3M02455310P1D
minImg
FCX3M02455310P1D
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Producto No:
FCX3M02455310P1D
Descripción:
CRYSTAL 24.5535MHZ 10PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Frequency 24.553 MHz