Hogar / Crystals / FCX3M02600010E1D
minImg
FCX3M02600010E1D
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Producto No:
FCX3M02600010E1D
Descripción:
CRYSTAL 26.000MHZ 10PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Frequency 26 MHz