Hogar / Crystals / FCX9M01356018E5J
minImg
FCX9M01356018E5J
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Producto No:
FCX9M01356018E5J
Descripción:
CRYSTAL 13.560MHZ 10PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Frequency 13.56 MHz