FFTP-03-D-08.77-01
Samtec Inc.
Producto No:
FFTP-03-D-08.77-01
Fabricante:
Samtec Inc.
Descripción:
.050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
En stock : 34
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 6
Color Multiple, Twisted Pair (Round)
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFTP
Length 0.731' (222.76mm, 8.77")