FGG.2B.310.CYCD82Z
LEMO
Producto No:
FGG.2B.310.CYCD82Z
Descripción:
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Current Rating (Amps) 8A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 310
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C