FGG.2B.312.CLAD92
LEMO
Producto No:
FGG.2B.312.CLAD92
Descripción:
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Guía del usuario
Cable Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C