FGJ.3B.312.CLLD11
LEMO
Producto No:
FGJ.3B.312.CLLD11
Descripción:
LBP KEYJ 12C CHR 11.0MM D
Guía del usuario
Cable Opening 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 5.90µin (0.150µm)
Current Rating (Amps) 9A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C