FGJ.4B.304.CLLD15
LEMO
Producto No:
FGJ.4B.304.CLLD15
Descripción:
LBP KEYJ 4C CHR 1.5MM D
Guía del usuario
Cable Opening 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm)
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 5.90µin (0.150µm)
Current Rating (Amps) 30A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 304
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C