FHG.2B.308.CLCD82Z
LEMO
Producto No:
FHG.2B.308.CLCD82Z
Descripción:
LB90 KEYG 8C CHR 8.2MM D BR
Guía del usuario
Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Current Rating (Amps) 10A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 308
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C