FHG.3B.330.CYCD92
LEMO
Producto No:
FHG.3B.330.CYCD92
Descripción:
LB90 KEYG 30C CHR 9.2MM D
Guía del usuario
Cable Opening 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) 3.5A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 330
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C