FHV100100MFKEB
Vishay Techno
Producto No:
FHV100100MFKEB
Fabricante:
Vishay Techno
Paquete:
Radial
Descripción:
RES 100M OHM 1% 1W RADIAL
En stock : 90
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.070" L x 0.125" W (27.18mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Resistance 100 MOhms
Series FHV Radial
Power (Watts) 1W