FI-SE20ME
JAE Electronics
Producto No:
FI-SE20ME
Fabricante:
JAE Electronics
Descripción:
CONN PLUG 20POS GOLD
En stock : 2724
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 20
Color Black
Contact Finish Thickness 3.94µin (0.10µm)
Contact Finish Gold
Contact Type -
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Detent Lock
Product Status Active
Wire Gauge -
Series FI
Wire Type Flat Flexible Cable
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.049" (1.25mm)