Hogar / RF Filters / FI212L062002-T
minImg
FI212L062002-T
Taiyo Yuden
Producto No:
FI212L062002-T
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
RF FILTER LOW PASS 620MHZ 0805
Guía del usuario
Insertion Loss 0.9dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.020" (0.50mm)
Product Status Obsolete
Series FI
Package / Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth 300MHz
Mfr Taiyo Yuden
Ripple 1.2dB
Frequency 620MHz Center