FIN1.50RD50
Techflex
Producto No:
FIN1.50RD50
Descripción:
SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50'
Guía del usuario
Operating Temperature -54°C ~ 260°C
Diameter - Inside 1.500" (38.10mm)
Color Red
Product Status Active
Diameter - Outside 1.644" (41.76mm)
Wall Thickness 0.072" (1.83mm)