FJ5GLCST-20M
UNC Group
Producto No:
FJ5GLCST-20M
Fabricante:
UNC Group
Descripción:
MM OM3 LC TO ST FIBER 20M
En stock : 35
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Insertion Loss 0.20dB
Cable Type Twin Zip, Bend Insensitive Fiber (BIF)
1st Connector LC Duplex
2nd Connector ST (2)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Fiber Type 50/125
Product Status Active
Ratings OFNR
Series SpeedaLite - OM3
Length - Overall 65.6' (20.0m)
Type Multimode, Duplex, OM3
Mfr UNC Group
Color - Cable Aqua
Cable Diameter 0.08" (2.0mm)
Return Loss 35dB
Features Dust Cap, Riser, Zipcord
Color - Connectors Beige
Package Bulk
Bend Radius 10mm