FJ5LCLC-20M
UNC Group
Producto No:
FJ5LCLC-20M
Descripción:
MM OM2 LC TO LC FIBER 20M
En stock : 76
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Insertion Loss 0.20dB
Cable Type Twin Zip, Bend Insensitive Fiber (BIF)
1st Connector LC Duplex
2nd Connector LC Duplex
Ratings OFNR
Series SpeedaLite - OM2
Length - Overall 65.6' (20.0m)
Type Multimode, Duplex, OM2
Mfr UNC Group
Color - Cable Orange
Cable Diameter 0.08" (2.0mm)
Package Bulk
Bend Radius 10mm