FJ5SCST-10M
UNC Group
Producto No:
FJ5SCST-10M
Descripción:
MM OM2 SC TO ST FIBER 10M
En stock : 52
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Insertion Loss 0.20dB
Cable Type Twin Zip, Bend Insensitive Fiber (BIF)
1st Connector SC Duplex
2nd Connector ST (2)
Ratings OFNR
Series SpeedaLite - OM2
Length - Overall 32.8' (10.0m)
Type Multimode, Duplex, OM2
Mfr UNC Group
Color - Cable Orange
Cable Diameter 0.08" (2.0mm)
Package Bulk
Bend Radius 10mm