FL-DR90W-H
Omron Automation and Safety
Producto No:
FL-DR90W-H
Descripción:
RING WHITE HIGH BRIGHT 90MM
Guía del usuario
Inner Diameter 1.969" (50.00mm) Dia
Color White
Product Status Active
Width - Emitting Surface -
Weight -
Outer Diameter 3.543" (90.00mm) Dia
Series FL-DR
Type Ring
Length -
Length - Emitting Surface -
Mfr Omron Automation and Safety
Height 0.787" (20.00mm)