FL141-24NM+
Mini-Circuits
Producto No:
FL141-24NM+
Fabricante:
Mini-Circuits
Descripción:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 24"
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Cable Type Hand Formable .141
1st Connector N-Type Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector N-Type Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series FL 141
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Mini-Circuits
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style N-Type to N-Type
Features -
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz