FL75L07A
Delta Electronics
Producto No:
FL75L07A
Fabricante:
Delta Electronics
Descripción:
LINE FILTER 75VAC 7A SMD
En stock : 788
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating -
Termination Style SMD (SMT) Tab
Approval Agency cUL, UL, VDE
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Inductance -
Series Delphi
Mfr Delta Electronics
Filter Type DC
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated AC 75V
Current 7 A