FLLD3400APZI1
KEMET
Producto No:
FLLD3400APZI1
Fabricante:
KEMET
Descripción:
FILTER 3 PHASE HV
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series FLLD3 – PH
Mfr KEMET
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 400 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 690 V
Voltage - Rated AC -
Current 400 A