FLLE2020ASDD
KEMET
Producto No:
FLLE2020ASDD
Fabricante:
KEMET
Descripción:
EMI FILTER, 300VDC, 20A, FLEX WI
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency ENEC, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance 2mH
Series FLLE2-S
Mfr KEMET
Filter Type Single Phase
Package Bulk
Voltage - Rated AC 300V
Current 20 A
Voltage - Rated DC 300V