FLXR2BTP12
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
FLXR2BTP12
Descripción:
RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" BLU
Guía del usuario
Lens Style Round with Domed Top
Series FLXR
Type Flexible 12" (304.8mm)
Configuration Single
Color Blue
Mfr Visual Communications Company - VCC
Package Bag
Mounting Type Panel Mount
Product Status Not For New Designs
Lens Size 7.1mm