FMAC-0954-H110
SCHURTER Inc.
Producto No:
FMAC-0954-H110
Fabricante:
SCHURTER Inc.
Descripción:
LINE FILTER 480/520VAC 110A CHAS
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Photovoltaic Inverter
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, ENEC, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance 700µH
Series FMAC
Mfr SCHURTER Inc.
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bag
Voltage - Rated AC 480V, 520V
Current 110 A