FPANF-29B.50
Fraenkische USA, LP
Producto No:
FPANF-29B.50
Descripción:
FIPLOCK, PA6 MOD, NW29, FINE, BL
Guía del usuario
Operating Temperature -45°C ~ 120°C
Diameter - Inside 1.142" (29.00mm)
Color Black
Material Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 1.358" (34.49mm)