FPD050BD50138BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
FPD050BD50138BJ1
Descripción:
CAP CER 500PF 4KV R85
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4000V (4kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient R85
Product Status Active
Ratings -
Series FPD
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 500 pF