FPD050BE50036BF1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
FPD050BE50036BF1
Descripción:
CAP CER 50PF 5KV R7
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient R7
Product Status Active
Ratings -
Series FPD
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 50 pF