FPDSF-29B.50
Fraenkische USA, LP
Producto No:
FPDSF-29B.50
Descripción:
FIPLOCK, PA12 MOD BS, NW29, FINE
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -50°C ~ 110°C
Diameter - Inside 1.142" (29.00mm)
Color Black
Material Polyamide (PA12), Nylon 12
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 1.358" (34.49mm)