Hogar / Crystals / FPXLF143-20
minImg
FPXLF143-20
Fox Electronics
Producto No:
FPXLF143-20
Fabricante:
Fox Electronics
Descripción:
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms