FRC32C2B2R2JTP
Kamaya Inc.
Producto No:
FRC32C2B2R2JTP
Fabricante:
Kamaya Inc.
Paquete:
1206
Descripción:
RES 2.2 OHM 5% 1/8W 1206
En stock : 3837
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±1000ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 2.2 Ohms
Series FRC
Power (Watts) 0.125W, 1/8W