FS48-750-C2
Triad Magnetics
Producto No:
FS48-750-C2
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
En stock : 59
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 39.67mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4200Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 66.68mm L x 55.55mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 1.5A, Series 750mA
Weight 1.1 lbs (499 g)
Primary Winding(s) Dual
Series Split Pack™, Class 2/3, FS
Type Laminated Core
Power - Max 36VA
Mfr Triad Magnetics
Package Tube
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 24V, Series 48V