FSD85-16-L
Panduit Corp
Producto No:
FSD85-16-L
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CONN FERRULE DIN 4AWG YELLOW
En stock : 3542
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insulation Insulated
Series Pan-Term®
Length - Overall 29.00mm
Type Single Wire
Size 4 AWG (25.00mm²)
Color Yellow
Mfr Panduit Corp
Style DIN
Package Bulk
Length - Pin 16.00mm