FSF87-20-L
Panduit Corp
Producto No:
FSF87-20-L
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CONN FERRULE DIN 1AWG BLUE
Guía del usuario
Insulation Insulated
Series Pan-Term®
Length - Overall 36.00mm
Type Single Wire
Size 1 AWG (50.00mm²)
Color Blue
Mfr Panduit Corp
Style DIN
Package Bulk
Length - Pin 20.00mm