FSK-11.2A-40
TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
FSK-11.2A-40
Descripción:
CABLE FLXSTRP 40POS 1.27MM 1.2"
Guía del usuario
Series -
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Flexstrip
Length 1.200" (30.48mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.050" (1.27mm)