FSK-24.8A-9
TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
FSK-24.8A-9
Descripción:
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 4.8"
Guía del usuario
Series -
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Flexstrip
Length 4.800" (121.92mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.100" (2.54mm)