FSK-63A-16
TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
FSK-63A-16
Descripción:
CABLE FLXSTRP 16POS 1.91MM 3"
Guía del usuario
Series -
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Flexstrip
Length 3.000" (76.20mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.075" (1.91mm)